מי מזמין שרוול לפינוי פסולת? כיצד שרוול לפינוי פסולת עוזר לאיכות הסביבה?

המראה של שרוול לפינוי פסולת משתלשל מחלונות גבוהים מאופיין עם השנים האחרונות, אחרי שבמשך שנים עובדים של חברת שיפוצים פשוט עלו וירדו במדרגות עם כמויות אדירות של פסולת, מה שעלה יותר לבעל הבית הן בכסף והן בזמן יקר. מלבד העלויות הנלוות, פינוי פסולת ללא שרוול לפינוי פסולת גם נחשבת לפגיעה באיכות הסביבה.

מנתוני המשרד להגנת הסביבה למעלה משלוש וחצי מיליון טון של פסולת בניין מושלכת כל שנה. לכן אין זה מפתיע כי השימוש בשרוול לפינוי פסולת החל לצבור תאוצה ורבים הקבלנים ואף האנשים הפרטיים אשר מזמינים את השירות.

על כל מ”ר בנייה – 100 ק”ג של פסולת בניין ואיך מפנים?

בנייה יש כל הזמן ועל פי הנתונים – על כל מטר אחד רבוע של בנייה מיוצרים 100 ק"ג של פסולת בניין שמכילים גם דבקים, אסבסט, אמוניה, שברי אבנים, זכוכיות, מתכת, נסורת ועוד. פסולת זו כאשר היא מושלכת ברבים היא מהווה מעבר לזיהום איכות הסביבה גם מפגע בריאותי, שכן יש חומרי בנייה כמו אסבסט למשל שמשחררים חומרים מסוכנים לאוויר.

במקרים כאלו שרוול לפינוי פסולת הפתרון האידיאלי היות ומפנה גם חומרי בנייה פחות ידידותיים לסביבה ולאדם באופן ממוקד ובכך עוזר למנוע נזקים סביבתיים.

עם כמות פסולת כה רבה יש צורך ביותר משרוול לפינוי פסולת אחד.

תעשיית הבניין כולה מגלגלת סכום של כ-117 מיליון שקל של הקיפי בנייה בכל חלקי הארץ. כאשר יש פרוייקטים של התחדשות עירונית כמות הפסולת גדולה במיוחד, משום שמדובר גם בהריסת מבנים כמו בפרויקטים של פינוי בינוי ולא רק בבנייה, ואלה כמובן מייצרים עוד פסולת. לכן במקרים כאלו יש צורך בחברה לפינוי פסולת לה יש מלאי זמין של שרוולים, כמו חברת הוד שרוולים. בחברת הוד שרוולים אנו משמשים גם כיצרנית וגם כיבואנית של שרוולים לפינוי פסולת, ולכן אם שרוול פסולת הוא מה שאתם מחפשים, במלאי זמין ללא הגבלה, אנחנו הכתובת הנכונה.