מי אנחנו

השאירו פניה לייעוץ , קבלת הצעת מחיר , מידע ופרטים נוספים

   הוד שרוולים נוסדה בשנת 2000 ומאז מיצבה עצמה כחברה המובילה בישראל לייצור ושיווק שרוולים לפינוי פסולת בניין. מתוך היכרות עם עולם הבנייה והשיפוצים ולאחר תחקיר מעמיק בתחום, מצאנו את החומר המושלם לייצור שרוולים והוא פוליטילן HDPE. על כן בהוד שרוולים אנו מעמידים לרשותכם פתרון איכותי ועמיד שמיוצר בסטנדרטים גבוהים וחוסכים מכם מאמצים מיותרים.

  שרוולים לפינוי פסולת מבית הוד שרוולים – תמורה מלאה להשקעה

  היות ואנו יודעים כי קיימת חשיבות גדולה לכך שתהליך פינוי פסולת בניין יהיה יעיל, מהיר ובטיחותי, אנו מקפידים לייצר ולייבא רק שרוולים לפינוי פסולת העונים לקריטריונים המתאימים. לכן, השרוולים לפינוי פסולת בניין של הוד שרוולים, מאופיינים במפתחים רחבים, מיוצרים מהחומרים הכי איכותיים והנם בעלי תקנים אירופאים מחמירים. בנוסף, כל השרוולים מיוצרים באיטליה ועמידים לפגעי מזג האוויר הישראלי ואנו סמוכים ובטוחים כי הם יחזיקו מעמד איתנים למשך שנים.

  הוד שרוולים – מוצר מצוין במחירים תחרותיים

  בהוד שרוולים אנו יודעים כי קניית שרוולים לפינוי פסולת הנה השקעה המשתלמת לטווח הארוך ולכן, אנו מציעים לכם פתרון מקיף במחירים תחרותיים ביותר ומוזילים לכם באופן משמעותי את העלויות כבר בתחילת הדרך, יתרון שרק מפעל שהנו גם יבואן מסוגל להעמיד לרשותכם, ואשר בא לידי ביטוי גם במלאי בלתי מוגבל ובאספקה מהירה.

  לפרטים נוספים אודות קניית שרוולים לפינוי פסולת, צרו אתנו קשר עוד היום וזכו במחירים שהופכים את ההשקעה בקניית שרוולים לפינוי פסולת באופן חד פעמי – למשתלמים במיוחד.

  השקעה שתחסוך זמן יקר ומשאבים רבים ועל כן תוביל לחיסכון משמעותי!

  עכשיו שאתם יודעים מי אנחנו, אתם יכולים להיות מהשירות הטוב ביותר, המקצועי ביותר ומעל הכל המוצרים בעלי תקנו הבטיחות המחמירים ביותר שקיימים!

  הוד שרוולים נוצר בכדי לתת מענה מהיר, מקצועי ואמין לכל בעל מקצוע בתחום השיפוצים, לכן אנו עושים את הכל בכדי שאתם בעלי המקצוע או החובבנים שרק רוצים לסדר כמה דברים בבית באופן עצמאי, תוכלו לעשות את זה בקלות ומביאים לכם את כל מה שאתם צריכים לפינוי פסולת באופן מהיר, קל נוח ובמחירים הוגנים.

  Scroll to Top