השכרת שרוולים לפינוי פסולת מחיר

מחירון 2021 המעודכן להשכרת שרוולים לפינוי פסולת מחיר, מתעדכן מידי שנה לפי מספר חברות שמספקות את השירות הזה למגוון אתרי בניה ולענפים שונים בתעשייה כולה. כידוע, הפתרון האידיאלי והיעיל ביותר לפינוי הפסולת בזמן שיפוצים במבנה גבוה הינו באמצעות השכרת שרוולים לפינוי פסולת. השרוולים יהוו אמצעי חיוני ונוח, בטוח ויעיל עבור חברות וקבלנים בכל ענף הבנייה, וכדאי מאוד להציב אותם כבר בשלב הראשוני של הבנייה במקביל להתייעצות מקצועית עם החברה שעוסקת בפינוי הפסולת. השכרת שרוולים לפינוי פסולת מחירם יהיה תלוי בכמה גורמים כמו סוג ואיכות השרוול, זמן ההשכרה הנדרש,  הגובה של המבנה, מספר היחידות הדרושות וכולי, כשטווח המחירים יכול לנוע בין לאלף חמש מאות ₪ לאלפיים ₪ להשכרת שרוול למשך שבוע ימים.

מה כולל המחיר של השכרת שרוולים לפינוי פסולת?

המחיר כולל את ההתקנה של אותו שרוול למבנה וגם את הפירוק שלו בתום הפעולה וכן תעריף ההשכרה עבור כל קומה נוספת ילווה בתוספת תשלום בממוצע של 200 ₪. בדרך כלל ניתן לשכור שרוולים מתוצרת הארץ או מתוצרת חוץ, כשהשרוולים מחו"ל נחשבים ליותר יקרים אך לא תמיד הם יותר איכותיים ממה שמיוצר כאן בארץ.  

מחיר השכרת ציוד נלווה לפינוי פסולת

פינוי פסולת הבנייה יכול לכלול גם שירות של עוד מוצר נלווה כמו מכולה שמיועדת לפינוי פסולת, ברזנט שמכסה את המכולה מכל הפסולת שנערמה, השכרה של טרקטור וגם הובלה של הפסולת שהצטברה לאתר מורשה. תעריף ההשכרה של המכולה לפינוי פסולת יהיה מותנה בגודל ובמשך הזמן שבו היא מושכרת וינוע בטווח של – 1000 ₪ למכולה בגודל 7 קוב לאלפיים חמש מאות ₪ ויותר עבור השכרה של מכולה של 24 קוב לשבוע, כשהשירות כולל גם הובלה ופינוי. תעריף השכרה של טרקטור כולל נהג לצורך פינוי הפסולת ויכול להגיע ל- 2000 ₪ עבור יום עבודה או לחלופין ל- 300 ₪ לשעת עבודה ואפילו יותר. 

היתרונות בהשכרת שרוולים לפינוי פסולת

בנוסף לכך, השרוולים יספקו מענה מושלם גם מהפן הכלכלי, השימוש בהם לצורך פינוי פסולת בניין מספק מגוון רחב של יתרונות כמו סביבה של עבודה נקייה בצורה מידית בהיעדר המתנה ובלי מפגעים סביבתיים או תברואתיים. הפינוי המהיר של הפסולת יאפשר גם שמירה על סביבת עבודה סטרילית, באופן שמונע התפזרות האבק שנוצר בעקבות הפסולת וצמצום הסיכון למחלות ריאה או פציעה מחומרים חדים, בטון, עץ ומתכת שבהם נעשה שימוש בתהליך הבנייה.

בנוסף, בפסולת הבנייה יש בה גם חומרים ורעלים שנותרים על הקרקע בשטח האתר שיכולים להוביל להתפרקות ולחדירה ישירה למקורות מים וכך למעשה לסכן את בריאותם של הציבור.

נדגיש כי במרוצת השנים הוכנסו לחוק הישראלי מגוון תקנות שמתייחסות לכל ההתנהלות עם פינוי הפסולת, תוך נקיטה באמצעים הכי מחמירים מול אלו שלא אוכפים את כלל התקנות הללו.

אלו אם כך כל היתרונות של השכרת שרוולים לפינוי פסולת  שמנינו בפניכם

חברתנו הוד שרוולים מתמחה בייצור שרוולים לפינוי פסולת אשר מיוצרים מפלסטיק איכותי בטכנולוגיה חדישה אשר מבטיחה עמידות יוצאת דופן ובכל מזג אוויר לשרוולים שלנו מוזמנים ליצור קשר בטלפון 054-7463668